Poziv na Javnu raspravu o Nacrtu Plana gospodarenja otpadom Općine Ražanac za...

Poziv na Javnu raspravu o Nacrtu Plana gospodarenja otpadom Općine Ražanac za razdoblje od 2017. -2021. godine

1140

Temeljem članka 22. Zakona o održivom gospodarenju otpadom (”Narodne novine” broj:94/13), i članka 40. Statuta Općine Ražanac ( ”Službeni glasnik” Zadarske županije, broj:7/14, 10/14 i 9/15), Općinski načelnik objavljuje

JAVNU RASPRAVU

 o Nacrtu Plana gospodarenja otpadom Općine Ražanac za razdoblje od 2017. -2021. godine

 

  1. Javna rasprava o Nacrtu Plana gospodarenja Otpadom Općine Ražanac za razdoblje od 2016. – 2021.godine izrađen od strane tvrtke JAIĆ CONSULTING d.o.o., Prespa 42, Bjelovar, trajati će od 01.lipnja do 30.lipnja 2017. godine, radi pribavljanja mišljenja i primjedbi o istom.

Javna rasprava o Nacrtu Plana gospodarenja otpadom objavljena je na oglasnoj Ploči Općine Ražanac te na službenoj internetskoj stranici Općine Ražanac (www.opcina-razanac.hr)

 

  1. Za vrijeme trajanja javne rasprave za sve zainteresirane osobe osiguran je javni uvid u Nacrt Plana gospodarenje otpadom Općine Ražanac u prostorijama Općine Ražanac,Ražanac XVII, kbr.61, svaki radni dan od 08.00 do 14.00 sati.

  1. Pisana očitovanja, mišljenja prijedlozi i primjedbe na Nacrt Plana mogu se do kraja javnog uvida upisati u knjigu primjedbi javnog uvida ili dostaviti u pisanom obliku na adresu Općine Ražanac, odnosno na e-mail adresu Općina Ražanac [info@opcina-razanac.hr].

 

  1. Mišljenja, primjedbe i prijedlozi koji nisu čitko napisani, potpisani i dostavljeni u roku neće se uzeti u obzir.

                                                                                      NAČELNIK OPĆINE RAŽANAC:

                                                                                        Nikola Miletić, ing.

javna-rasprava-o-nacrtu-plana-gospodarenja-otpadom-opcine-razanac-za-razdoblje-od-2017-2021-godine

plan-gospodarenja-otpadom-opcina-razanac