Poziv za dostavu projektnih ideja u svrhu izrade Lokalne razvojne strategije za...

Poziv za dostavu projektnih ideja u svrhu izrade Lokalne razvojne strategije za područje LAG-a “Bura”

3458

Poštovani,
ovim putem želimo Vas obavijesti da je u tijeku izrada Lokalne razvojne strategije za područje LAG-a Bura 2014-2020. Molimo Vas da ako imate projektnih ideja, putem Obrasca, kojeg  Vam dostavljamo u prilogu prijavite Vaš projekt. Također Vas molimo da Vaše projektne ideje nam dostavite do 26.01.2016. do 15:00 sati.

Nakon što obrazac popunite i vratite na našu adresu, on će biti uvršten u Lokalnu razvojnu strategiju za područje LAG-a Bura 2014-2020. Područja na kojima djeluje Lag Bura su: Općine: Jasenice, Posedarje, Novigrad, Starigrad, Ražanac, Vrsi, Zemunik Donji, Poličnik i Grad Obrovac

 

Izrada Lokalne strategije razvoja LAG_a_Obrazac_BPI