Odluka o poništenju javnog natječaja za prodaju građevinskog zemljišta u vlasništvu Općine Ražanac u svrhu izgradnje benzinske postaje sa popratnim sadržajem

Na temelju članka 42. Statuta Općine Ražanac (“Službeni glasnik” Općine Ražanac, br. 04/18, 03/21), Općinski načelnik Općine Ražanac, d o n o s i

ODLUKU

o poništenju javnog natječaja za prodaju građevinskog zemljišta u vlasništvu Općine Ražanac u svrhu izgradnje benzinske postaje sa popratnim sadržajem.

I.

Poništava se javni natječaj za prodaju za prodaju građevinskog zemljišta u vlasništvu Općine Ražanac u svrhu izgradnje benzinske postaje sa popratnim sadržajem.

II.

Javni natječaj iz stavka I. objavljen je na web stranici Općine Ražanac i u Zadarskom listu dana 29. prosinca 2021. godine.

III.

Ova Odluka stupa na snagu prvi dan od dana objave na internetskoj stranici Općine Ražanac.

NAČELNIK OPĆINE RAŽANAC:

Damir Jordan, ing.