Zahvala načelnika mještankama i mještanima Općine Ražanac

Zahvala načelnika mještankama i mještanima Općine Ražanac

3541

Poštovane mještanke i mještani Općine Ražanac

Poštovani birači Općine Ražanac!

Ovim putem bih zahvalio biračima Općine Ražanac na ukazanom povjerenju koje su mi pružili na prijevremenim neposrednim lokalnim izborima za načelnika Općine Ražanac, održanih dana 20.03.2016. kao i svim biračima koji su izašli na prijevremene izbore.

Ukazano povjerenje predstavlja još obvezu, čast i motivaciju u postizanju dugoročnih razvojnih ciljeva koji su ispred nas. Napredak i boljitak kako same Općine Ražanac, tako i njenih mještanki i mještana prioritetni su ciljevi. U tom vidu nastavljamo s dovršavanjem svih započetih projekata te isto tako s realizacijom novih.

            S poštovanjem,

               Vaš načelnik: Nikola Miletić, ing.