Priopćenje stožera CZ Općine Ražanac

Priopćenje stožera CZ Općine Ražanac

752

PRIOPĆENJE STOŽERA

CZ OPĆINE RAŽANAC

 

Poštovani mještani Općine Ražanac,

Moramo Vas obavijestiti da se na području Općine trenutno nalaze 3 osobe pozitivne na Covid-19.  Sukladno tome, sve nadležne službe poduzimaju epidemiološke i sve potrebne mjere. Molimo da se pozitivne osobe ne stigmatiziraju, da se ne šire neprovjerene informacije te apeliramo da se ne širi panika, da ostanete pribrani te da pratite sve službene upute i informacije.

Molimo sve da se i dalje pridržavaju svih protuepidemijskih mjera koje donosi nacionalni Stožer civilne zaštite te da se ponašaju odgovorno.

Vezano za gore navedeno, izdavanje e-propusnica će se maksimalno pooštriti, a sve prema uputama nacionalnog Stožera CZ. Molimo da ne šaljete neopravdane zahtjeve za izdavanjem e-propusnica jer će isti biti odbijeni.

 

S poštovanjem,

 

        NAČELNIK STOŽERA CZ:

  MARIO DUNDOVIĆ, v.r.

priopcenje-stozera-cz-opcine-razanac