Priopćenje stožera CZ Općine Ražanac

PRIOPĆENJE STOŽERA

CZ OPĆINE RAŽANAC

Poštovani mještani Općine Ražanac,

Moramo Vas obavijestiti da je na području Općine situacija stabilna te u proteklih tjedan dana nema novooboljelih.

Na našem području, kao i prošli tjedan dana nalaze se 3 osobe pozitivne na Covid-19.

Želimo zahvaliti svim našim mještanima koji se pridržavaju propisanih mjera te Vas molimo da se i dalje istih pridržavate, pogotovo mjera socijalnog distanciranja, ali i ostalih koje donosi nacionalni Stožer civilne zaštite.

Također molimo sve da se u javnosti ne iznose netočne i neprovjerene informacije.

Vezano za e-propusnice s današnjim danom je ukinuta obveza imanja propusnica za napuštanje svog mjesta prebivališta. No, budete li željeli ili morali napustiti županiju svog prebivališta i dalje će Vam biti potrebna e-propusnica koju možete ishoditi na sve prethodne načine.

S poštovanjem,

NAČELNIK STOŽERA CZ: