Priopćenje stožera CZ Općine Ražanac

Priopćenje stožera CZ Općine Ražanac

673

PRIOPĆENJE STOŽERA

CZ OPĆINE RAŽANAC

 

Poštovani mještani Općine Ražanac,

 

Moramo Vas obavijestiti da je na području Općine situacija stabilna te u proteklih tjedan dana nema novooboljelih.

Na našem području, kao i prošli tjedan dana nalaze se 3 osobe pozitivne na Covid-19. 

Želimo zahvaliti svim našim mještanima koji se pridržavaju propisanih mjera te Vas molimo da se i dalje istih pridržavate, pogotovo mjera socijalnog distanciranja, ali i ostalih koje donosi nacionalni Stožer civilne zaštite.

Također molimo sve da se u javnosti ne iznose netočne i neprovjerene informacije.

Vezano za e-propusnice s današnjim danom je ukinuta obveza imanja propusnica za napuštanje svog mjesta prebivališta. No, budete li željeli ili morali napustiti županiju svog prebivališta i dalje će Vam biti potrebna e-propusnica koju možete ishoditi na sve prethodne načine.

 

S poštovanjem,

                                                                      NAČELNIK STOŽERA CZ:

   MARIO DUNDOVIĆ, v.r.

 

Pregled privitka Priopćenje Stožera CZ Općine Ražanac tjedan2.pdf

Priopćenje Stožera CZ Općine Ražanac tjedan2.pdf
187 KB