OBRAZAC ZAHTJEVA ZA IZDAVANJE PROPUSNICE

OBRAZAC ZAHTJEVA ZA IZDAVANJE PROPUSNICE

1362

Temeljem Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka od 23. ožujka 2020.g., Stožer Civilne zaštite Općine Ražanac zaprima zahtjeve za izdavanje propusnica isključivo iz vitalnih obiteljskih razloga (pružanje skrbi djeci i starijim osobama ili kupnje hrane i osnovnih potrepština), isključivo putem maila stozer.cz.razanac@gmail.com 

Zahtjev podnosite najkasnije 24 sata prije nego će vam propusnica biti potrebna ba zaprimaju se radnim danom od 8:00 do 12:00, a za zahtjeve koji pristignu radnim danom nakon 12:00 propusnice će se izdavati sljedeći radni dan. Zahtjevi predani u petak nakon 12:00 i tijekom neradnih dana obrađivati će se prvi sljedeći radni dan.

Propusnice za ulazak i izlazak s područja prebivališta ili stalnog boravišta radi obavljanja posla, izdaje ovjerava i potpisuje poslodavac.

Za okolnosti iz točke II.d. (liječenje i hitna medicinska skrb), propusnicu izdaje izabrani liječnik obiteljske medicine.

Molimo da osobno ne dolazite u zgradu Općine jer je ista zatvorena za primanje stranaka.

Zahtjeve je potrebno detaljno obrazložiti te obvezatno navesti sve tražene podatke te ostaviti broj telefona/mobitela.

obrazac-zahtjev-za-izdavanje-propusnice-1