Obavijest – Prometno redarstvo

Obavijest – Prometno redarstvo

538

OBAVIJEST

 

 

POŠTOVANI,

 

OD DANA 13.06.2022.g. I TOKOM CIJELE GODINE INTENZIVNIJE SE KREĆE U SANKCIONIRANJE NEPROPISNO PARKIRANIH VOZILA NA PODRUČJU NASELJA RAŽANAC TEMELJEM ZAKONA O SIGURNOSTI PROMETA NA CESTAMA.

 

TAKOĐER VAS ŽELIMO UPOZORITI UKOLIKO STE NEPROPISNO PARKIRALI VOZILO, A NISTE NAŠLI OBAVIJEST O POČINJENOM PREKRŠAJU NA VAŠEM VJETROBRANSKOM STAKLU NE ZNAČI DA VAM ISTA NEĆE BITI POSLANA IZRAVNO NA VAŠU ADRESU.

 

MOLIMO MJEŠTANE NASELJA RAŽANAC TE SVE POSJETITELJE I GOSTE DA POŠTUJU PROMETNE ZNAKOVE I PROMETNE PROPISE TE DA SVOJA VOZILA PARKIRAJU NA OZNAČENIM PARKIRNIM MJESTIMA ODNOSNO PARKIRALIŠNIM POVRŠINAMA.

 

S POŠTOVANJEM,

 

 

                                                                   PROČELNICA JUO    

                                                           Anita Krpina, struč.spec.admin.publ.