OBAVIJEST O ZABRANI RADOVA ZA 2024.g.

OBAVIJEST O ZABRANI RADOVA ZA 2024.g.

23

OBAVIJEST

 

 

KOJOM SE OBAVJEŠTAVA DA SE GRAĐEVINE NE MOGU GRADITI, NITI SE MOGU IZVODITI BILO KAKVI ZEMLJANI RADOVI I RADOVI NA KONSTRUKCIJI GRAĐEVINE (POD RADOVIMA NA IZGRADNJI KONSTRUKCIJE GRAĐEVINE, KOJI SE U SMISLU  ODLUKE O ZABRANI RADOVA ZABRANJUJU, SMATRAJU SE: RADOVI IZRADE TEMELJA, ZIDOVA, MEĐUKATNIH KONSTRUKCIJA I KROVNIH KONSTRUKCIJA TE IZGRADNJA DRUGIH KONSTRUKTIVNIH DIJELOVA GRAĐEVINA KOJE NISU ZGRADE), U RAZDOBLJU:

 

          OD 15. LIPNJA DO 01. RUJNA

 

 

I TO U NASELJIMA RAŽANAC, RTINA, LJUBAČ, LJUBAČKI STANOVI I JOVIĆI.

 

MOLE SE IZVOĐAČI I INVESTITORI DA SE PRIDRŽAVAJU ODLUKE ILI ĆE SE PROTIV ISTIH POKRENUTI ODGOVARAJUĆI POSTUPAK.

 

S POŠTOVANJEM,

 

 

 PROČELNIK:

 Hrvoje Benić, mag.iur.