Obavijest o prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti kandidata – Računovodstveni referent

Prethodna provjera znanja i sposobnosti prijavljenih kandidata na Natječaj za prijam u službu u Jedinstveni upravni odjel Općine Ražanac za radno mjesto – RAČUNOVODSTVENI REFERENT– 1., izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme uz probni rad od 3 mjeseca, objavljen na stranicama HZZ-a 05.06.2017. godine, obavit će se:

Dana 03.07. 2017. (utorak) s početkom u 09.00 sati u prostorijama Općine Ražanac.

Rezultati će se objaviti nakon što se obavi prethodna provjera znanja i sposobnosti kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete.

prethodna-provjera-znanja-obavijest-za-testiranje-na-neodredeno-vrijeme-racunovodstveni-referent