Obavijest mještanima općine Ražanac o održavanju 4. sjednice Općinskog vijeća Općine Ražanac

Obavijest mještanima općine Ražanac o održavanju 4. sjednice Općinskog vijeća Općine Ražanac

2940

OBAVIJEST MJEŠTANIMA OPĆINE RAŽANAC O ODRŽAVANJU 4.SJEDNICE OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE RAŽANAC

POŠTOVANI MJEŠTANI OPĆINE RAŽANAC! NA OSNOVU VAŠEG INTERESA ZA PRISUSTVOVANJE SJEDNICI OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE RAŽANAC, KOJOJ JE TEMA ODLUKA O KONAČNOM OTVARANJU DJEČJEG VRTIĆA RAŽANAC ( O ČEMU JE JEDNOGLASNO SUGLASNOST DALA ŽUPANIJSKA SKUPŠTINA ZADARSKE ŽUPANIJE ). OVIM PUTEM VAS OBAVIJEŠTAVAM DA ĆE SE 4. SJEDNICA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE RAŽANAC ODRŽATI U PROSTORIJAMA KNJIŽNICE ” JURJA BARAKOVIĆA” RAŽANAC, DANA 19.07.2016.GODINE ( UTORAK) SA POČETKOM U 19.00 SATI.

PREDSJEDNIK OPĆINSKOG VIJEĆA: Vladimir Kovačević,dipl.ing

OBAVIJEST MJEŠTANIMA