Javna rasprava o Nacrtu Plana gospodarenja Općine Ražanac za razdoblje od 2016....

Javna rasprava o Nacrtu Plana gospodarenja Općine Ražanac za razdoblje od 2016. -2021. godine

1195

Temeljem članka 22. Zakona o održivom gospodarenju otpadom (”Narodne novine” broj:94/13), i članka 40. Statuta Općine Ražanac ( ” Službeni glasnik” Zadarske županije, broj:7/14, 10/14 i 9/15), Općinski načelnik objavljuje

JAVNI RASPRAVU

 o Nacrtu Plana gospodarenja Općine Ražanac za razdoblje od 2016. -2021. godine

 

1.Javna rasprava o Nacrtu Plana gospodarenja Otpadom Općine Ražanac za razdoblje od 2016. – 2021.godine izrađen od strane tvrtke JAIĆ CONSULTING d.o.o., Prespa 42, Bjelovar, trajati će od 12.prosinca do 16.siječnja 2017. godine, radi pribavljanja mišljenja i primjedbi o istom.

Javna rasprava o Nacrtu Plana gospodarenja otpadom objavljena je na oglasnoj Ploči Općine Ražanac te na službenoj internetskoj stranici Općine Ražanac (www.opcina-razanac.hr)

 

2.Za vrijeme trajanja javne rasprave za sve zainteresirane osobe osiguran je javni uvid u Nacrt Plana gospodarenje otpadom Općine Ražanac u prostorijama Općine Ražanac,Ražanac XVII, kbr.61, svaki radni dan od 08.00 do 14.00 sati.

  1. Pisana očitovanja, mišljenja prijedlozi i primjedbe na Nacrt Plana mogu se do kraja javnog uvida upisati u knjigu primjedbi javnog uvida ili dostaviti u pisanom obliku na adresu Općine Ražanac, odnosno na e-mail adresu Općina Ražanac [info@opcina-razanac.hr].

 

4.Mišljenja, primjedbe i prijedlozi koji nisu čitko napisani, potpisani i dostavljeni u roku neće se uzeti u obzir.

                                                                                      NAČELNIK OPĆINE RAŽANAC:

                                                                                                   Nikola Miletić, ing.

 plan-gospodarenja-otpadom-2016-2020