JAVNI POZIV ZA SUFINANCIRANJE KORIŠTENJA OBNOVLJENIH IZVORA ENERGIJE ZA PROIZVODNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE...

JAVNI POZIV ZA SUFINANCIRANJE KORIŠTENJA OBNOVLJENIH IZVORA ENERGIJE ZA PROIZVODNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE U KUĆANSTVIMA, ZA VLASTITU POTROŠNJU

977

Poštovani,

obavještavamo Vas da je u „Narodnim novinama“ i na mrežnoj stranici Fonda www.fzoeu.hr  objavljen Javni poziv za sufinanciranje korištenja obnovljivih izvora energije za proizvodnju električne energije u kućanstvima, za vlastitu potrošnju.

 Predmet Javnog poziva je dodjela sredstva Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost za postavljanje jedne nove fotonaponske elektrane za proizvodnju električne energije za vlastite potrebe, u samostalnom ili mrežnom radu na postojeće zakonite obiteljske kuće u Republici Hrvatskoj.

 Poziv je otvoren od 18.rujna 2019. do utroška raspoloživih sredstava ili do konca 2019. godine, što prije nastupi.

 Fond korisnicima dodjeljuje sredstva sredstva donacije do 75.000,00 kuna po zahtjevu za opravdane troškove s PDV-om.

 

Link za objavljeni natječaj je http://www.fzoeu.hr/hr/nacionalni_javni_pozivi_i_natjecaji/