Obavijest o prijavi štete nastale u elementarnoj nepogodi 11.09.2017. godine za područje općine Ražanac

Poštovani sumještani,

na radnom kolegiju načelnika  donesena je odluka o početku prikupljanja prijava o nastalim štetama izazvanim elementarnom nepogodom na administrativnom području Općine Ražanac.

Početak zaprimanja ispunjenih obrazaca  je od trenutka kada se proglasi elementarna nepogoda na području Zadarske županije.

Krajnji rok za prijavu štete i dostavu obrazaca, sukladno Zakonu o zaštiti elementarnih nepogoda i Metodologiji za procjenu štete od nepogoda,8 dana od kada župan Zadarske županije proglasi elementarnu nepogodu.

Štetu se prijavljuje na obrascu EN-P, ” Prijava štete od elementarne nepogode” koji se može preuzeti službenim stranicama Općine, osobno u prostorijama Općine Ražanac ili kod predsjednika Mjesnih odbora.

Prijave zaprimljene nakon roka neće se razmatrati.

upute-za-prijavu-stete-od-elementarne-nepogode

obrazac_en-p