OBAVIJEST MJEŠTANIMA OPĆINE RAŽANAC – HUMANITARNI PAKETI POMOĆI ZA SOCIJALNO UGROŽENE OBITELJI

OBAVIJEST MJEŠTANIMA OPĆINE RAŽANAC

GRADSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA ZADAR PLANIRA KRAJEM MJESECA STUDENOG PODIJELITI HUMANITARNE PAKETE POMOĆI ZA SOCIJALNO UGROŽENE OBITELJI S PODRUČJA OPĆINE RAŽANAC.

UKOLIKO ISPUNJAVATE DOLJE NAVEDENE KRITERIJE MOLIMO DA SE NAJKASNIJE JAVITE U OPĆINU RAŽANAC UZ DOSTAVU DOKUMENTACIJE DO 14.STUDENOG 2023.GODINE

1.  Samci i kućanstva primatelji zajamčene minimalne naknade kojima je pravo utvrđeno rješenjem nadležnog Centra za socijalnu skrb
    2.    Osobe starije od 65 godina u samačkom ili dvočlanom kućanstvu s prosječnim mjesečnim primanjem do 331,81euro/2.500,00 HRK, odnosno do 517,62eura/3.900,00 HRK za dvočlano kućanstvo.
    3.    Samohrani roditelji s ukupnim primanjima kućanstva nižim od iznosa bruto minimalne plaće u RH od 597,25eura/4.500,00 HRK
    4.    Obitelji s 3 i više djece s mjesečnim primanjima ukupno nižim od 929,06eura/7.000,00 HRK. Iznimno, samci ili obitelji s jednim ili više zaposlenih od kojih nitko nije dobio plaću dulje od tri mjeseca, ostali nezaposleni ili zaposleni bez ili blokiranih primanja, te obitelji koje zbog različitih razloga ne mogu zadovoljiti osnovne životne potrebe i privremeno su u problemu.

PROČELNICA

Anita Krpina,mag.admin.publ.