Javni natječaj za prodaju građevinskog zemljišta u vlasništvu Općine Ražanac u svrhu rješavanja stambenog pitanja mladim obiteljima

Poštovani,

u prilogu se nalazi Javni natječaj za prodaju građevinskog zemljišta  u vlasništvu Općine Ražanac u svrhu rješavanja stambenog pitanja  mladim obiteljima.

Uvid u dokumentaciju  vezanu uz prodaju zemljišta, položajni nacrt parcela  te druge informacije o ovom natječaju mogu se dobiti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Ražanac  ili na telefon: 651- 402 svaki radni dan od 8:00 do 13:00 sati.

javni-natjecaj-za-prodaju-gradevinskog-zemljista-u-vlasnistvu-opcine-razanac-u-svrhu-rjesavanja-stambenog-pitanja-mladim-obiteljima